Dnia 29.10.2018 r. w Gizałkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowy chłopców i dziewcząt. W zawodach brały udział reprezentacje chłopców z Broniszewic oraz dziewcząt z Żegocina. Zawody sędziował i prowadził Andrzej Poźniak.  Dwa pierwsze zespoły w każdej z kategorii, które zwyciężyły w rozgrywkach będą reprezentować nasz powiat na Mistrzostwach Rejonu, które odbędą się w  Raszkowie i Grabowie.

Rywalizacja Igrzysk Dzieci:
Dziewczęta  z Żegocina spotkały  się z reprezentacją Gizałek (0: 3) oraz Jedlca (3: 0).  Uległy tylko reprezentacji z Gizałek i zajęły 2 miejsce, awansując do Finału Rejonu.  Skład drużyny:  Michalina Palak i Oliwia Krysińska.

Chłopcy  z Broniszewic spotkali  się z reprezentacją Gizałek (0:3) i Kucharek (2:3), które okazały się lepsze i zajęli 3 miejsce. Skład drużyny:  Piotr Jakubowski i Paweł Jakubowski.

Rywalizacja Igrzysk Młodzieży Szkolnej:
Dziewczęta  z Żegocina spotkały  się z reprezentacją Gizałek (0:3). Uległy reprezentacji z Gizałek i zajmując 2 miejsce, awansowały do Finału Rejonu. Skład drużyny:  Julia Jankowiak i Wiktoria Rogacka.

Chłopcy  z Broniszewic spotkali  się z reprezentacją Gizałek i Kuchar.. Ulegli reprezentacji z Gizałek (0:3)  pokonując zespół z Kuchar (3:0) zajęli 2 miejsce, awansując do Finału Rejonu. Skład drużyny:  Grzegorek Jakub i Tobiasz Sobczak.

Po zakończonych zawodach organizatorzy wręczyli puchary drużyną, które zajęły 1 miejsca, a wszystkim pamiątkowe medale. Zawodników do zawodów powiatowych  przygotowywali Patrycja Kruchowska-Wojcieszak,  Waldemar Filipiak i Maciej Janik.