tenis 0Gminny Turniej Tenisa Stołowego Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czermin Broniszewice 2015

Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Czerminie w dniu 28 lutego 2015 roku w sali Zespołu Szkół w Broniszewicach zorganizował Turniej Tenisa Stołowego Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czermin. Gospodarzem Turnieju była Ochotnicza Straż Pożarna w Broniszewicach. Udział wzięło 38 zawodników (w tym 3 zawodniczki) z OSP w: Broniszewicach, Czerminie, Łęgu, Pieruszycach, Strzydzewie, Wieczynie, Żbikach oraz Żegocinie. Turniej rozegrany został w 4 kategoriach wiekowych: kadet (do 14 roku życia), junior (od 15 do 25 lat), senior (od 26 do 50 lat) oraz senior starszy (powyżej 51 lat). Rozgrywki odbyły się systemem pucharowym w pierwszych trzech kategoriach, a w kategorii senior starszy rozegrano mecze każdy z każdym. Sędzią głównym był pan Maciej Janik.

III miejsce: Jan Serafin – OSP Żegocin

Drużynowo I miejsce zajęła Ochotnicza Straż Pożarna w Łęgu, która otrzymała puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czerminie, II miejsce OSP w Żegocinie, na miejsce 3 „kandydowały” trzy OSP: Broniszewice, Czermin oraz Wieczyn ostatecznie o miejscu trzecim zdecydowała większa ilość zwycięstw w rozgrywkach i miejsce III zajęła OSP w Broniszewicach.

W rozgrywkach indywidualnych zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.