tenis0

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czermin Broniszewice 2013

Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Czerminie w dniu 3 marca 2013 roku w sali Zespołu Szkół w Broniszewicach zorganizował Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Gospodarzem Turnieju była Ochotnicza Straż Pożarna w Broniszewicach. Udział wzięło 51 zawodników (w tym 2 zawodniczki), którzy podzieleni zostali na 4 kategorie wiekowe: kadet (do 14 roku życia), junior (od 15 do 25 lat), senior (od 26 do 50 lat) oraz senior starszy (powyżej 51 lat). Turniej rozegrany został systemem pucharowym, a sędzią głównym był pan Maciej Janik. W toku rozgrywek indywidualnych klasyfikacja generalna wyglądała następująco:

III miejsce: Maciej Kubicki – OSP Łęg

Drużynowo zwyciężyła Ochotnicza Straż Pożarna w Łęgu, która otrzymała puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czerminie.

Zwycięscy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast pozostałe OSP uhonorowane zostały dyplomami. Wręczenia dokonali: Prezes Zarządu druh Sławomir Spychaj, a także Wiceprezesi druh Stanisław Jankowski oraz druh Andrzej Nowaczyk oraz sędzia rozgrywek pan Maciej Janik.