wa00W dniu 14 lutego 2017r. w Broniszewicach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czermin w Warcabach Klasycznych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Sędziami zawodów byli Patrycja Kruchowska-Wojcieszak i Maciej Janik. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji naszej gminy na zawody powiatowe, które w tym roku odbędą się pierwszy raz w ZSP w Broniszewicach 20 lutego 2017r. Na szczebel powiatu awans zapewniają sobie dwie najlepsze zawodniczki i dwóch najlepszych zawodników.

W dniu 14 lutego 2017r. w Broniszewicach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czermin w Warcabach Klasycznych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Sędziami zawodów byli Patrycja Kruchowska-Wojcieszak i Maciej Janik. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji naszej gminy na zawody powiatowe, które w tym roku odbędą się pierwszy raz w ZSP w Broniszewicach 20 lutego 2017r. Na szczebel powiatu awans zapewniają sobie dwie najlepsze zawodniczki i dwóch najlepszych zawodników.

W kategorii dziewcząt udział wzięły i zostały sklasyfikowani na następujących miejscach:

1 miejsce – Krysińska Oliwia (SP Żegocin) – awans na powiat

2 miejsce – Palak Michalina (SP Żegocin) – awans na powiat

3 miejsce – Żurawska Hanna (SP Czermin)

4 miejsce – Łyskawka Julia (SP Broniszewice)

5 miejsce – Sobczak Nadia (SP Żegocin)

6 miejsce – Durska Marianna (SP Broniszewice)

7 miejsce – Wolniak Wiktoria (SP Czermin)

8 miejsce – Dobrowolska Wiktoria (SP Broniszewice)

9 miejsce – Marchwiak Martyna (SP Czermin)

W kategorii chłopców udział wzięli i zostali sklasyfikowane na następujących miejscach:

1 miejsce – Kominek Adam (SP Czermin) – awans na powiat

2 miejsce – Królak Jan (SP Żegocin) – awans na powiat

3 miejsce – Domański Karol (SP Broniszewice)

4 miejsce – Siek Eryk – (SP Żegocin)

5 miejsce – Urbański Hubert (SP Broniszewice)

6 miejsce – Serbiak Bartosz (SP Żegocin)

7 miejsce – Pasek Jędrzej (SP Czermin)

8 miejsce – Kubicki Kacper (SP Broniszewice)

9 miejsce – Krawczyk Wojciech (SP Czermin)

Opiekunem grupy byli: Waldemar Filipiak (SP Żegocin) , Beata Staśkiewicz (SP Czermin), Patrycja Kruchowska – Wojcieszak i Maciej Janik (SP Broniszewice).

Wszyscy Uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek. Najlepsi zawodnicy pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczył Wójt Gminy Czermin – Sławomir Spychaj.

wa03

wa04

wa06

wa07

Tekst

Patrycja Kruchowska – Wojcieszak, Maciej Janik