bro00Gminny Turniej Tenisa Stołowego Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czermin

Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Czerminie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Czerminie oraz Zespołem Szkół w Czerminie w dniu 5 marca 2016 roku w sali Zespołu Szkół w Czerminie zorganizował Turniej Tenisa Stołowego Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czermin. Udział wzięło 34 zawodników (w tym 1 dziewczyna) z OSP w: Broniszewicach, Czerminie, Grabu, Łęgu, Pieruszycach, Strzydzewie, Wieczynie oraz Żegocinie.

Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Czerminie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Czerminie oraz Zespołem Szkół w Czerminie w dniu 5 marca 2016 roku w sali Zespołu Szkół w Czerminie zorganizował Turniej Tenisa Stołowego Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czermin. Udział wzięło 34 zawodników (w tym 1 dziewczyna) z OSP w: Broniszewicach, Czerminie, Grabu, Łęgu, Pieruszycach, Strzydzewie, Wieczynie oraz Żegocinie. Turniej rozegrany został w 4 kategoriach wiekowych: kadet (do 14 roku życia), junior (od 15 do 25 lat), senior (od 26 do 50 lat) oraz senior starszy (powyżej 51 lat). Rozgrywki odbyły się systemem pucharowym w pierwszych trzech kategoriach, a w kategorii senior starszy rozegrano mecze każdy z każdym. Sędzią głównym był pan Maciej Janik.

II miejsce: Maciej Kubicki – OSP Łęg

Drużynowo I miejsce zajęła Ochotnicza Straż Pożarna w Łęgu, która otrzymała puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czerminie, II miejsce OSP w Żegocinie, na 3. miejscu uplasował się gospodarz rozgrywek tj. OSP w Czerminie

W rozgrywkach indywidualnych zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce będą reprezentować Oddział Gminny na turnieju powiatowym, który odbędzie się w dniu 17 kwietnia br. w Choczu.