sia0

Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP Gminy Czermin Wieczyn 21 lipca 2013 r.

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Czerminie przy współudziale Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sportu Gminy Czermin „Trzy do Zera” oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieczynie zorganizował w dniu 21 lipca 2013 r. Turniej Piłki Siatkowej OSP Gminy Czermin. Otwarcia dokonał Wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czerminie druh Stanisław Jankowski sędzią głównym turnieju był pan Maciej Janik, a sekretariat prowadziła druhna Anna Cierniak. Turniej rozpoczął się o godz. 13:00. W rozgrywkach, które odbywały się na boisku sportowym w Wieczynie udział wzięło 7 drużyn OSP: Broniszewice, Czermin, Grab, Pieruszyce, Strzydzew, Wieczyn oraz Żegocin. Drużyny rywalizowały ze sobą w systemie grupowym. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – OSP Broniszewice
II miejsce – OSP Czermin
III miejsce – OSP Wieczyn
IV miejsce – OSP Strzydzew

Drużyny poza podium: OSP Grab, OSP Pieruszyce, OSP Żegocin.

Drużyny, które zajęły I, II oraz III miejsce uhonorowane zostały pucharem oraz dyplomem. Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy. Puchary ufundowane zostały przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu Gminy Czermin „Trzy do Zera”.

Dla zawodników przygotowany został posiłek oraz napoje. Duże zaangażowanie w przygotowanie Turnieju włożyli zarówno druhowie OSP w Wieczynie na czele z Prezesem Mariuszem Krysińskim oraz panie z KGW w Wieczynie.

Wręczenia pucharów oraz dyplomów dokonali: Wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czerminie druh Stanisław Jankowski oraz Prezes Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu Gminy Czermin „Trzy do Zera” Krzysztof Marciniak.