.

ko00

 


Kanonizacja Papieża Jana Pawła II


Czytaj więcej...

.

W okresie wakacji letnich Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publicznaw Czerminie przygotowały dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzenia wolnego czasu. Dla najmłodszych przygotowano różnego rodzaju gry i konkursy zarówno sportowe jak i umysłowe. Odbywały się konkursy karaoke, kalambury, zabawy sprawnościowe, oraz próby dożynkowe podczas których dzieci i młodzież uczyły się układów tanecznych, brały udział w zajęciach wokalnych i kabaretowych.

Czytaj więcej...

.

IMG 150 W okresie wakacji letnich Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publicznaw Czerminie przygotowały dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzenia wolnego czasu. Dla najmłodszych przygotowano różnego rodzaju gry i konkursy zarówno sportowe jak i umysłowe. Odbywały się konkursy karaoke, kalambury, zabawy sprawnościowe, oraz próby dożynkowe podczas których dzieci i młodzież uczyły się układów tanecznych, brały udział w zajęciach wokalnych i kabaretowych.

Czytaj więcej...

.

teatry00Dnia 07.04.2014 w Ośrodku Kultury w Czerminie już po raz trzeci odbył się Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych Gminy Czermin.

 

Czytaj więcej...

.

biblio00W okresie Ferii Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Czerminie przygotowały dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzenia wolnego czasu.

Czytaj więcej...

.

ferie00

 

 W okresie Ferii Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Czerminie przygotowały dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzenia wolnego czasu.

Czytaj więcej...

.

wi0

 

W dniu 18.12 2013.z inicjatywy KGW oraz Ośrodka Kultury w Czerminie odbyło się spotkanie opłatkowe

 

Czytaj więcej...

.

pi00

 

W dniu 07.12.2013. w Ośrodku Kultury w Czerminie odbył się XV Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej.

 

Czytaj więcej...

.

wie0

 

 

Dzień Liturgicznego Wspomnienia Papieża Jana Pawła II

 

Czytaj więcej...

.

 

wa00

 

 

 

WAKACJE 2013 r. W OŚRODKU KULTURY W CZERMINIE

 

Czytaj więcej...

Znajdź nas na Facebook

Facebook Image
Polish English French German Russian

SDPS2

Apteka

Marszew

Policja