.

bib00Gminne eliminacje do Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania : 
„CZYTANIE JEST SZTUKĄ ”
pod hasłem :
„ CZYTAM BO LUBIĘ ”

Czytaj więcej...

.

Biblio00

 

Spotkanie autorskie z Panią Jadwigą Galczewską

Czytaj więcej...

.

Biblio00aW dniu 14.06. 2017 r. w Zespole Szkół w Broniszewicach odbyło się wręczenie nagród za udział w Gminnym Konkursie Plastycznym

Czytaj więcej...

.

czytanie00W dniu 11.09. 2017 r. w Sali Ośrodka Kultury w Czermnie odbyło się uroczyste spotkanie autorskie z Panią Jadwigą Galczewską. Organizatorami tej uroczystości był Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Czerminie.

Czytaj więcej...

.

bib00Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia 25 listopada, na zaproszenie kierownika Biblioteki Publicznej w Czerminie pani Zofii Straszewskiej dzieci z grup przedszkolnych, oraz klas I-III Zespołu Szkół w Czerminie obejrzały przedstawienie pt: „Spotkanie z Misiem Ambrożym” grupy Teatralno- Warsztatowej Edu-Artis z Krakowa.

Czytaj więcej...

.

 

Plakat2017

Regulamin konkursu: POBIERZ


.

czytanie00W dniu 03.09. 2016 r. Biblioteka Publiczna Gminy Czermin przyłączyła się do   ogólnopolskiej akcji publicznego czytania największych polskich dzieł literackich „Narodowe Czytanie” nad którą patronat objęła para prezydencka. W tym roku czytano „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

Czytaj więcej...

.

Biblioteka Publiczna w Czerminie oraz Gmina Czermin ogłaszają konkurs fotograficzny dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Czerminie. Konkurs przebiega pod hasłem „ Czermin dawniej i dziś” i jest związany z obchodami 775-lecia miejscowości Czermin w dniu 14.08.2016 r. Tematem konkursu jest ukazanie zmian jakie zaszły na terenie miejscowości Czermin na przestrzeni lat.

Regulamin konkursu

.

konkurs00Gminne eliminacje do Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania: „Czytanie Jest Sztuką” ph „Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością” dla uczniów szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

.

konkurs plastyczny 150W dniu 07.03.2016 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Czermin odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego dla uczniów nauczania początkowego "Kubuś Puchatek i Przyjaciele”. Konkurs został zorganizowany z okazji 60 rocznicy śmierci Alana Alexandra Milne’a. Organizatorami konkursu byli: Urząd Gminy w Czerminie oraz Biblioteka Publiczna.

Czytaj więcej...

Znajdź nas na Facebook

Facebook Image
Polish English French German Russian

SDPS2

Apteka

Marszew

Policja