.

„Z małej wsi po Wielką kulturę” jest projektem, który będzie realizowany od października 2017 do lutego 2018 roku przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci im. Jana Pawła II w Czerminie. W projekcie wezmą udział (nieodpłatnie) wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Czerminie (244 uczniów wraz z nauczycielami-wolontariuszami). Głównym celem projektu jest maksymalne udostępnienie dzieciom i młodzieży z małej miejscowości korzystania z tzw. wielkiej kultury.Zostaną zorganizowane wyjazdy uczniów na „Dziadka do orzechów” i „Skrzypka na dachu” do Teatru Wielkiego w Poznaniu, „Madagaskar – musicalowa przygoda” do Teatru Muzycznego w Poznaniu. Spektakle „O dziewczynce, która podeptała chleb” i „Gniazdo” obejrzą w teatrze w Kaliszu i Gnieźnie. Zwiedzą muzeum i katedrę w Gnieźnie oraz pojadą na seans filmowy do kina w Kaliszu.
Projekt jest dofinansowany przez Fundacje PZU, Urząd Gminy w Czerminie, Radę Rodziców przy szkole w Czerminie oraz ze środków własnych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci im. Jana Pawła II w Czerminie.
„Z małej wsi po Wielką kulturę” jest projektem, który będzie realizowany od października 2017 do lutego 2018 roku przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci im. Jana Pawła II w Czerminie. W projekcie wezmą udział (nieodpłatnie) wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Czerminie (244 uczniów wraz z nauczycielami-wolontariuszami). Głównym celem projektu jest maksymalne udostępnienie dzieciom i młodzieży z małej miejscowości korzystania z tzw. wielkiej kultury. Zostaną zorganizowane wyjazdy uczniów na „Dziadka do orzechów” i „Skrzypka na dachu” do Teatru Wielkiego w Poznaniu, „Madagaskar – musicalowa przygoda” do Teatru Muzycznego w Poznaniu. Spektakle „O dziewczynce, która podeptała chleb” i „Gniazdo” obejrzą w teatrze w Kaliszu i Gnieźnie. Zwiedzą muzeum i katedrę w Gnieźnie oraz pojadą na seans filmowy do kina w Kaliszu.
Projekt jest dofinansowany przez Fundacje PZU, Urząd Gminy w Czerminie, Radę Rodziców przy szkole w Czerminie oraz ze środków własnych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci im. Jana Pawła II w Czerminie.

Znajdź nas na Facebook

Facebook Image
Polish English French German Russian

SDPS2

Apteka

Marszew

Policja