.

Wójt Gminy Czermin informuje, że na terenie Gminy Czermin planowana jest kolejna bezpłatna zbiórka oleju przepracowanego. Zbierane będą: przepracowane oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne, opakowania po olejach oraz filtry: oleju, paliwa, powietrza. Zużyte filtry oraz opakowania można oddać tylko w przypadku przekazania przepracowanego oleju i muszą odpowiadać ilości oddanego oleju (oddać można 1 filtr/10 l oleju).

Zbiórkę obsługiwać będzie firma AgroOPC Piotr Śliski Izdby 5, 88-300 Mogilno. Zainteresowani mieszkańcy otrzymają informację telefoniczną od Firmy AgroOPC o dokładnym terminie zbiórki.Każdy, kto przekaże oleje, opakowania po olejach i filtry otrzyma Kartę Przekazania Odpadów. Odpady powinny być przygotowane do odbioru. Zarówno filtry jak i opakowania powinny być oddzielnie spakowane. Firma odbierająca oleje dysponuje pompą, dzięki której może wyciągnąć olej z większych beczek i opakowań.
W związku z powyższym zwracam się z prośbą do mieszkańców Gminy Czermin o podanie informacji o ilości i rodzaju posiadanych przepracowanych olejów oraz filtrów. Powyższe należy zgłaszać indywidualnie do Urzędu Gminy Czermin osobiście lub pod numerem telefonu 62 7416 031 w. 34 do dnia 28 lipca br.

Znajdź nas na Facebook

Facebook Image
Polish English French German Russian

SDPS2

Apteka

Marszew

Policja